تزریق چربی به باسن

به دلیل آنکه خانم ها به دنبال داشتن  اندام های زیبا هستند همواره تبلیغات نادرست و دروغین درمورد پیکر تراشی و تزریق چربی به باسن نیز در فضای مجازی و در بین جراحان  افراد رایج شده است. این تبلیغات از عکس های دارای کمر های بارریک و باسن های حجم داده شد است که به منظور دیده شدن  و تشویق افراد در فضای مجازی در حال گسترش می باشد.

خانمها با دیدن این عکس ها تشویق به تزریق چربی باسن از بخش های دیگر بدن به این بخش می شوند. ولی آیا در مورد نتیجه ی واقعی این عکس ها چیزی می دانید؟ لطفا به توضیحات جراح پلاستیک کلینیک آفرینش در خصوص تزریق چربی به باسن توجه نمایید.

تزریق چربی به باسن

تزریق چربی به باسن

انتقال چربی از بخش های دیگر بدن به باسن را تزریق چربی به باسن می گوین دکه به منظور اصلاح فرم باسن انجام می شود. بهترین و اصلی ترین روش برای فرم دهی به باسن بعد از تزریق چربی، پروتز باسن است . از این روش به منظور فرم دهی (BBL) و همچنین تغییر و افزایش سایز در باسن استفاده می شود.

BBL  چیست؟

BBL یا Butt Lift Brazilian یعنی لیفت باسن برزیلی که از جمله متداول ترین عمل های زیبایی باسن در دنیا است  که از طرفداران زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است. برای رسیدن به BBL می توان از دو روش، تزریق چربی به باسن و پروتز باسن استفاده نمود.

نحوه انجام  تزریق چربی چگونه است؟

برای آن که تزریق چربی را جراح پلاستیک انجام دهد، نیاز است که فرد تحت بی حسی موضعی قرار گید، سپس با کمک از روش لیپوساکشن، چربی های اضافی در ناحیه های مختلف بدن که می توان برداشت مانند شکم، پهلو، پشت و یا رانها را استخراج نمود. بعد از این مرحله باید چربی ها شسته و تصویه شود. سپس توسط سرنگ های مخصوصی به نواحی مورد نظر باسن ترزیق می شود.

در تزریق چربی در واقع همه ی چربی های تزریقی جذب بدن نمی شود و بخشی از سلول ها پیوند موفقیت آمیز دارند. همیشه درصد زیادی از چربی های تزریقی از بدن خارج می شود   و فقط بخشی از جربی ها در باسن می ماند و سبب فرم دهی باسن می شود.

انتقال چربی از بخش های دیگر بدن به باسن را تزریق چربی به باسن می گوین دکه به منظور اصلاح فرم باسن انجام می شود. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش در خصوص تزریق چربی به باسن مشورت نمایید تا راهنمایی صحیح را در این خصوص در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

به همین دلیل است که جراح پلاستیک در زمان تزریق چربی، حجم بیشتری از چربی را به هر دو طرف باسن تزریق می کنند که معمولا بین 500 تا  100 سی سی است. به همین دلیل است که بعد از تزریق باسن حجیم و برجسته دیده می شود و جراحان و افراد غیر پزشک نیز از عکس باسن در این شرایط برای تبلیغ استفاده می کنند.

نتیجه ی واقعی تزریق چربی به باسن چه زمانی مشخص می شود؟

برای مشاهده ی نتیجه ی واقعی تزریق چربی باید چیزی حدد 3 ماه از تزریق بگذرد. دراین مدت ورم تزریق کاهش پیدا کرده  و  فقط چربی های پیوند خورده باقی می ماند. به طور مثال  از میان 500 تا  1000سی سی چربی تزریق شده، فقط 150تا 300 سی سی باقی خواهد ماند. برای برجسته سازی و لیفت باسن نیز حدودا به 200 سی سی چربی کافی است. ولی عکس های بعد از ترزیق اصلا واقعی نیستند و نتجه ی واقعی بعد از این 3 ما مشخص می شود. این عکس ها با ورم بعد از عمل و تزریق مایعات اضافی حین عمل می باشد و بعد از مدتی این حجم کاذب از بین خواهدرفت.

برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب چه مواردی باید رعایت شود؟

  • کاندید مناسب برای تزریق چربی
  • توضیح نتایج واقعی بعد از تزریق به بیمار
  • خارج کردن همزمان چربی های اضافی
  • استفاده از روش های صحیح خارج کردن و انتقال چربی