نحوه لاغری با لیپوماتیک

امروزه تناسب اندام یکی از مهمترین معیارهای زیبایی است که اغلب افراد به دنبال آن هستند.تناسب اندام می تواند در جذاب شدن فرد نقش مهمی داشته باشد.به همین خاطر اغلب افرادی که چاق هستند و اضافه وزن دارند به دنبال راه هایی برای لاغری هستند.برای از بین بردن چربی راه های زیادی پیشنهاد شده که یکی از این راه ها لیپوماتیک است.

لیپوماتیک یکی از روش های جدید برای تناسب اندام است.با استفاده از این روش چربی ها از بدن خارج می شوند و فرد به اندام مورد نظر خود خواهد رسید.از این روش برای از بین بردن چربی های تمام نواحی بدن استفاده می شود و فقط مختص یک ناحیه نمی باشد.

برخی از افراد که بدنشان چربی زیادی دارد با رژیم و ورزش اقدام به کاهش چربی ها میکنند و جواب می گیرند.اما در برخی دیگر از افراد این چربی ها ارثی هستند و به راحتی از بین نمی روند.برای از بین بردن این چربی ها میتوان از روش لیپوماتیک استفاده کرد و چربی های اضافی بدن را از این طریق از بدن خارج نمود.همچنین در این روش میتوان قسمتی از چربی بدن را برداشت و به قسمت دیگری از بدن تزریق نمود.

مزیت های لیپوماتیک

در این روش فرد بدون نیاز به بیهوشی می تواند چربی اضافی بدنش را خارج نماید. عمل لیپوساکشن سرپایی انجام خواهد شد و عوارض و کبودی های آن نیز بسیار کم است.یکی از مهمترین مزیت های این روش کاهش سایز بدن است که سلولیت را رفع خواهد کرد. و مدت ماندگاری آن بسیار است.برخی دیگر از مزیت های لیپوماتیک بدین صورت است:

  • دراین روش سرعت بهبودی بسیار بالاست.
  • در عمل لیپوماتیک عمل در مدت زمان کمی صورت میگیرد.
  • درد این روش نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است.
  • کار پزشک جراح در این روش بسیار آسان تر از روش های دیگر است و این خود یک مزیت مهم برای بیمار است.
  • عوارض این بیماری بسیار کمتر از روش های دیگر است.
  • پوست بیمار در این روش زیباتر از روش های دیگر است.

منبع: سایت دکتر نجف بیگی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 14 =